Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-03-17 18:46:22

 Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Witaj w serwisie pun.pl

To jest przykładowa wiadomość na Twoim forum w serwisie pun.pl. Jeśli ją czytasz, oznacza to, że forum zostało poprawnie założone.

Oczywiście możesz już skasować tą wiadomość razem z całym forum testowym

Wszystkich zmian na forum możesz dokonać w panelu Administracja, który pojawi się w górnym menu zaraz po zalogowaniu się na forum jako administrator.

W razie problemów z obsługą forum zapraszamy do zapoznania się z FAQ oraz naszym forum pomocy, na którym z pewnością odnajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Pamiętaj, aby dbać o wysoką pozycję forum w popularnych wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu z czasem coraz więcej ludzi będzie trafiać na Twoje forum. Więcej na ten temat przeczytasz w temacie Jak rozreklamować forum.

Mamy nadzieję, że Twoje forum będzie długo wszystkim służyło

Pozdrawiamy,
Zespół pun.pl

Offline

 

#2 2010-03-18 22:25:53

 Shizuki Fujimaki

Nowy użytkownik

Skąd: ŁÓDŹ
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Jeśli chodzi o tą pomoc to się zgłaszam, a co do forum to myślę, że najpierw trzeba zrobić regulamin, rangi etc.


Głupota - to jedyna rzecz, której nikt Ci nie zabierze.

Offline

 

#3 2010-03-31 13:33:57

 Haruhi A.

Nowy użytkownik

Skąd: Mymrowo
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

I nagłówek by się przydał, nie lubię jak jest tak łyso XD'. Jakby co, to zgłaszam się do zrobienia go. I Shizu-chan ma rację, regulamin i rangi też by się przydały.

Offline

 

#4 2010-03-31 16:54:51

 Shizuki Fujimaki

Nowy użytkownik

Skąd: ŁÓDŹ
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Za jakie grzechy "-chan"? Co ja Ci zrobiłam? XD Nie no nic, ale prawda przydało by się dużo rzeczy, ale widzę, że i tu rzadko wchodzisz


Głupota - to jedyna rzecz, której nikt Ci nie zabierze.

Offline

 

#5 2010-03-31 18:45:23

 Haruhi A.

Nowy użytkownik

Skąd: Mymrowo
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Dopiero się dzisiaj zarejestrowałam, czego ode mnie oczekujesz? XDD' Obiecuję, że będę się częściej udzielać. A z "-chan" to tak Ci słodko, moś moś~
W OGÓLE TO PRZYDAŁOBY SIĘ ZWIĘKSZYĆ ROZMIAR AVATARA!!!!!11 60 na 60 pixeli? No way!

Offline

 

#6 2010-04-02 01:27:00

Elizabeth Dairo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Zgadzam się xD z wypowiedziami powyżej. Przydałby się szablon x_X Tak samo jak Haruhi A. mogę zrobić szablon albo co XD

Offline

 

#7 2010-04-02 12:59:32

 Haruhi A.

Nowy użytkownik

Skąd: Mymrowo
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Ja już zaklepałam @.@ Albo nie... Ty zrób, mi się jednak nie chce ruszyć mego cudownego pierda i coś wymodzić w AP =='.

Offline

 

#8 2010-04-02 17:55:57

 Shizuki Fujimaki

Nowy użytkownik

Skąd: ŁÓDŹ
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

Haruhi A. napisał:

Dopiero się dzisiaj zarejestrowałam, czego ode mnie oczekujesz? XDD' Obiecuję, że będę się częściej udzielać. A z "-chan" to tak Ci słodko, moś moś~
W OGÓLE TO PRZYDAŁOBY SIĘ ZWIĘKSZYĆ ROZMIAR AVATARA!!!!!11 60 na 60 pixeli? No way!

Haru, ale mi nie chodziło o Ciebie, tylko o Yakei-san XD, i co to ma być "moś moś!?!" A z avkiem się zgadzam.


Głupota - to jedyna rzecz, której nikt Ci nie zabierze.

Offline

 

#9 2010-04-02 20:37:38

 Haruhi A.

Nowy użytkownik

Skąd: Mymrowo
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witaj w serwisie pun.pl

A, nie wiem, tak jakoś mi się napisało 8DD.
I... No, gdzie jest Yakei-sama?! Musi zmienić to i owo, no ja nie mogę mieć ava 60 na 60, albo żeby obrazków nie było w sygnaturze. A chciałam walnąć takie fajne zdjęcie nowych pampersów, kurczę >.>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.megaman.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.1stpad.pun.pl www.swordclan.pun.pl www.tibia-cheats.pun.pl